
Зарядний пристрій блок живлення для ноутбука Acer 19V 3.42A 65W 3.0*1.1
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 02932
+380 (98) 788-50-22
- +380 (99) 720-33-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Acer 19V 3.42A 65W (3.0х1.1 мм)
Блок живлення Acer 19V 3.42A призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блоку живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) та тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для ноутбука. Мережевий кабель 220V у комплектацію не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Acer
- Вихідна напруга: 19V
- Сила вихідного струму: 3.42А
- Вихідна потужність: 65W
- Роз'єм: 3.0х1.1 мм
- Сумісні моделі ноутбуків: Aspire S7-191, Aspire S7-191 Ultrabook, Aspire S7-191-53314G25ass, Aspire S7-191-53314g12ass, Aspire S7-191-53314g12ass/i5-3317U, Aspire S7-191-53334G12ass, Aspire S7-191-53334G25ass, Aspire S7-191-6400, Aspire S7-191-6400/i5-3317U, Aspire S7-191-6447, Aspire S7-191-6640, Aspire S7-191-6647, Aspire S7-191-6647/i5-3317U, Aspire S7-191-6647/i5-3337U, Aspire S7-191-6859, Aspire S7-191-6859/i5-3317U, Aspire S7-191-73514g25ass, Aspire S7-191-73514g25ass/i7-3517U, Aspire S7-391, Aspire S7-391 Notebooks, Aspire S7-391 Ultrabook, Aspire S7-391-53314G, Aspire S7-391-53314G12aws, Aspire S7-391-53314G12aws/i5-3317U, Aspire S7-391-53334G12aws, Aspire S7-391-53334G12aws/i5-3337U, Aspire S7-391-6413, Aspire S7-391-6413/i5-3337U, Aspire S7-391-6468, Aspire S7-391-6468/i5-3337U, Aspire S7-391-6478, Aspire S7-391-6478/i5-3317U, Aspire S7-391-6662, Aspire S7-391-6677, Aspire S7-391-6810, Aspire S7-391-6810/i5-3317U, Aspire S7-391-6822, Aspire S7-391-6822/i5-3317U, Aspire S7-391-6878, Aspire S7-391-73514G, Aspire S7-391-73514G12, Aspire S7-391-73514G12aws, Aspire S7-391-73514G12aws/i7-3517U, Aspire S7-391-73514G25aws, Aspire S7-391-73534G25aws, Aspire S7-391-9411, Aspire S7-391-9413, Aspire S7-391-9427, Aspire S7-391-9427/i7-3517U, Aspire S7-391-9492, Aspire S7-391-9492/i7-3537U, Aspire S7-391-9604, Aspire S7-391-9839, Aspire S7-391-9839/i7-3517U, Aspire S7-391-9886, Aspire S7-391-9886 Ultrabook PA-1650-80, Aspire S7-391-9886/i7-3517U
У нашому магазині BIT.OD.UA представлений вибір зарядних пристроїв для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Зарядний пристрій блок живлення для ноутбука Acer 19 V 3.42 A 65 W 3.0*1.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





