
Зарядний пристрій блок живлення для ноутбука Asus 20V 12A 240W 6.0*3.7
2 299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 03936
+380 (98) 788-50-22
- +380 (99) 720-33-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus 20V 12A 240W 6.0х3.7
Блок живлення Asus призначений для заряджання акумулятора ноутбука. Основні характеристики для підбору блока живлення: Вихідна напруга (V), Сила вихідного струму (A), вихідна потужність (W) і тип роз'єму. Наші менеджери допоможуть підібрати необхідний блок живлення для Вашого ноутбука. Мережевий кабель 220V до комплектації не входить
Характеристики:
- Тип: Блок живлення для ноутбука Asus
- Вихідна напруга: 20V
- Сила вихідної струму: 12А
- Вихідна потужність: 240W
- Роз'єм: 6.0*3.7
- Сумісні моделі ноутбуків: ASUS TUF Gaming A15 FA507XV-MS94, ASUS ROG Zephyrus ZenBook, ROG Zephyrus G14 GA402XY-XS96 GA402XZ-CS94, ASUS ROG Strix G17 G713QR, ASUS ProArt StudioBook 16 OLED H7600ZW, ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HR GU603HM, For Asus ZenBook Pro Duo 15 OLED (UX582, For Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE (GX551QM), Asus ROG Zephyrus Duo 15 GX550LXS GX550LWS
У нашому магазині BIT.OD.UA представлений вибір зарядних пристроїв для ноутбуків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 12 A |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Тип роз'єму | 6.0х3.7-PIN |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 12 А |
| Додаткові характеристики | |
| Тип призначення | Зарядний пристрій блок живлення для ноутбука Asus 20V 12A 240W 6.0*3.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






